Intenzívny tréning dogdancingu so Sašou Vavrovou, 4. mája

21.04.2014 09:19

Intenzívny tréning dogdancingu

 

Dátum: 4.máj - nedeľa

Čas: 10-16:00

Miesto: Termálne kúpalisko Horné Saliby (môžeme sa samozrejme dohodnúť na odvoze, stačí, ak sa viete doviezť vlakom/busom do Galanty alebo Šale)

(Info pre doprovod cvičiacich - v areále sa nachádza Relax Centrum so saunou, vírivkou, bazénom atď, tak môžete v prípade čakania svoj čas využiť aj takto ;))

Cena: 15 eur

Priestor: široká trávnatá plocha, besedu  si môžeme zorganizovať v reštaurácii Komlós. Fotky z plochy nájdete pod článkom.

Čo si treba priniesť: maškrty pre psa, hračky, veľmi vhodná by bola prepravka, prípadne rekvizitky na tanec. Ak chcete prekonzultovať konkrétnu choreografiu, prineste si na USB aj hudbu, k dispozícii bude notbuk aj magnetofón. 

Tréning je určený pre začiatočníkov, ktorí už sa začali zaujímať o dogdancing, prípadne boli aj na svojej prvej súťaž. Budeme sa zaoberať motiváciou psíka, tvorbou choreografie a spájaním prvkov, individuálnymi potrebami a problémami.

Program: 10.00-12.30 - prvá časť tréningu. 12.30- obed v reštaurácii Komlós, počas obeda a po ňom teoretická časť, videá, diskusia, cca od 13.30 - druhá časť tréningu.

Akékoľvek info sa pýtajte na sasa.vavrova(at)gmail.com, príp. na 0911 066 246

Na tento mail tiež pošlite, ak máte záujem prísť. Uzávierka prihlásených je do 1.mája. V prípade dažďa sa tréning ruší.

Poznámka: Nie je možné prísť len ako divák, ale je možné vziať si so sebou viac cvičiacich psov.

Zo seminára v Salibách v septembri :)